Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

SZ Kehang Technology Development Co., Ltd.

dobra jakość Mysz przemysłowa Trackball na sprzedaż
dobra jakość Mysz przemysłowa Trackball na sprzedaż
The keyboard is what we are looking for. Smaller size with all keys and function. Yes, we have tested it and we are very satisfied with it ! Thanks.

—— Kristina

Your support makes our projects running smoothly. Our end customer is very pleased with the quality. Hope to cooperate soon!

—— Pawan K.

Actually, we have found some supplier of this keypad, but, when connecting, our system appears messy code. You will receive the order this afternoon!

—— Mr. Danton

Im Online Czat teraz

SZ Kehang Technology Development Co., Ltd.

1 2 3 4 5
SZ Kehang Technology Development Co., Ltd. SZ Kehang Technology Development Co., Ltd. SZ Kehang Technology Development Co., Ltd. SZ Kehang Technology Development Co., Ltd. SZ Kehang Technology Development Co., Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : CNKHTECH
Ilość pracowników : 200~300 People
Coroczne wyprzedaże : $ 500 Million-$ 1000 Million
Rok założenia : 2011
pc Export : 50% - 60%
SZ Kehang Technology Development Co., Ltd. jest profesjonalnym i wiodącym producentem zajmującym się badaniami i rozwojem, produkcją, marketingiem i obsługą posprzedażną szerokiej gamy innowacyjnych i wytrzymałych urządzeń wejściowych dla branży finansowej, produkcyjnej, medycznej i innych branż automatyki. Staramy się rozwijać i produkować odpowiednie materiały, aby nasze życie było wygodniejsze i wydajniejsze! Oszczędzaj czas, oszczędzaj energię!

Zapoznaj się z materiałem wideo naszej firmy:   https://youtu.be/gMS1HH6SMrs

Nasze produkty
Przemysłowe klawiatury metalowe, klawiatury kontroli dostępu, przemysłowe kulki i wytrzymałe touchpady itp. To nasze główne produkty. Są szeroko stosowane w wielu branżach, takich jak bankowość, finanse, telekomunikacja, produkcja, bezpieczeństwo publiczne, edukacja, opieka medyczna, instytucje rządowe, wojskowe i inne. Wszystkie nasze produkty są zgodne z CE, RoHS, FCC, a także z poziomem ochrony IP65. W 2017 r. Otrzymaliśmy certyfikat ISO9001: 2015.

Dostarczymy odpowiednie rozwiązania i konkurencyjne produkty o wysokiej jakości dla klientów.

Niezawodny dostawca

Jako profesjonalny producent przemysłowej klawiatury / klawiatury / myszy, skupiamy się na dostarczaniu najlepszych i najlepszych rozwiązań i produktów dla naszych klientów. Wszystkie nasze zespoły: kierownictwo, zespół ds. Badań i rozwoju, zespół ds. Sprzedaży i marketingu, linia produkcyjna, linia kontroli jakości, zespół finansowy, centrum logistyczne i inne starają się jak najlepiej wspierać naszych klientów.

Zbudujemy dla Ciebie niezawodnego dostawcę, dla świata! Być z nami długoterminowym partnerem biznesowym i partnerem!

Zawsze i wszędzie, skontaktuj się z nami
Dzięki najwyższej jakości i dobrej obsłudze nasze produkty sprzedają się dobrze zarówno w kraju jak i za granicą. Zbudowaliśmy własną markę "CNKHTECH" i robimy OEM / ODM dla wielu klientów. Postępujemy zgodnie z zasadą "Dobre produkty, przyjazna obsługa", aby współpracować z naszymi klientami i szczerze witamy zapytania od klientów z całego świata. Prosimy o kontakt z nami w dowolnym miejscu i czasie, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzeby, postaramy się jak najlepiej, aby Ci pomóc! I zapraszamy do doradzania nam wszelkich sugestii, twoja rada jest naszym skarbem!

Szczegóły kontaktu
SZ Kehang Technology Development Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Kate Deng

Tel: 86-755-84283383

Faks: 86-755-84283992-807

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)